Amersfoorter Nsingi droeg in het seizoen 2022/23 ook al het tricot van Eemdijk om zijn schouders. Dat seizoen werd Nsingi met Eemdijk kampioen van de vierde divisie B en werd de districtsbeker gewonnen. De voormalig speler van SC Cambuur en TOP Oss maakte vervolgens de overstap naar competitiegenoot USV Hercules. Na één seizoen in Utrecht trok Nsingi naar Sparta Nijkerk. Zijn verblijf op De Ebbenhorst blijft door de terugkeer naar Eemdijk beperkt tot één seizoen.
,,Als club zijnde hebben wij na zijn vertrek in 2023 altijd contact gehouden met Franslyn. De gesprekken waren altijd boordevol respect en op basis van wederzijds vertrouwen. Met het vertrek van Fouad Belarbi en in een eerder stadium de ontbinding van Givon Derby, hadden wij nog een openstaande vacature voor de aanval. Met Franslyn hebben wij die nu ingevuld”, stelt de technische commissie van Eemdijk.
Franslyn zelf kijkt er naar uit om weer het shirt van Eemdijk om zijn schouders te dragen. ,,Ik ben ontzettend blij om terug te keren. Ik heb warme herinneringen aan de club en ik ben vastbesloten om het team te helpen. Daarnaast wil ik zowel op individueel als collectief niveau verder groeien.”
Eemdijk feliciteert Franslyn Nsingi met zijn terugkeer bij de club, wenst hem in het lopende seizoen nog veel succes en ziet uit naar de hernieuwde samenwerking.